Basın Bültenleri

APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTU

Türkiye Tesis Yöneticileri, Kentsel Tesis Yönetim Derneği İl Temsilcileri Toplantısı 22 İl temsilcisinin katılımıyla 10 Nisan 2021 Cumartesi günü İstanbul– Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yaptığı açılış konuşmasında Dernek genel yapısı, bakış açısı ve politikalarını il temsilcileriyle paylaşan Yönetim Kurulu Üyesi-İl Temsilcileri Genel Koordinatörü Doğukan Keskin, illerde birlikte geleceğe güvenle yürümenin önemine vurgu yaptı ve İl Temsilcileri yapılanmasının 81 ile yayılacağını, bu yapının tüm sivil toplum kurululuşlarına örnek teşkil etmesi gerektiğini dile getirdi.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği Başkanı Suat Sandalcı’nın konuşmasının ardından sırasıyla Yönetim Kurulu Üyesi Muhasip Üye Umut Tuğsavul ,Denge Grup Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Erzurum,temsilcilere ilgili oldukları konular hakkında detaylı şekilde bilgilendirerek görüşlerini paylaştılar. Başkan Suat Sandalcı Tesis Yönetim sektörü ile ilgili yeni yapılanma ve gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sandalcı,Tesis Yönetim sektörünün sorunlarının 21,22,23 Mayıs Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak olan 2. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi’nde ilgili Bakanlıkların daire başkanlarının katılımlarıyla  gündeme alınacağını söyledi.

Toplantıya;Ankara,Antalya,Balıkesir,Bursa,İzmir,Manisa,Kastamonu,Sinop,Mardin,Ordu ,ŞanlıUrfa,Konya,Adana,İstanbul,Sakarya,Rize,Trabzon,Kırklareli,Edirne,Kocaeli,Kayseri,Mersin il temsilcilerikatıldı.

Yapılan toplantının ardından İl Temsilcileri Fuar alanı ve Çalıştay salonunda incelemelerde bulundular.